unfoldingWord 50 - Ісус повернеться

unfoldingWord 50 - Ісус повернеться

Esquema: Matthew 13:24-42; 22:13; 24:14; 28:18; John 4:35; 15:20; 16:33; 1 Thessalonians 4:13-5:11; James 1:12; Revelation 2:10; 20:10; 21-22

Número de guión: 1250

Idioma: Ukrainian

Audiencia: General

Tipo: Bible Stories & Teac

Propósito: Evangelism; Teaching

Citación Biblica: Paraphrase

Estado: Approved

Los guiones son pautas básicas para la traducción y grabación a otros idiomas. Deben adaptarse según sea necesario para que sean comprendidas y relevantes para cada cultura e idioma diferentes. Algunos términos y conceptos utilizados pueden necesitar más explicación o incluso ser reemplazados o omitidos por completo.

Guión de texto

Протягом майже 2000 років все більше людей у всьому світі чують Добру Звістку про Ісуса Месію, і Церква продовжує зростати. Ісус обіцяв, що Він повернеться перед тим, як настане кінець цього світу. І хоча Він ще не повернувся, Ісус обов’язково виконає Свою обіцянку і знову прийде.

Поки ми чекаємо на повернення Ісуса, Бог хоче, щоб ми жили святим життям і шанували Його. Він також хоче, щоб ми розповідали іншим людям про Його Царство. Коли Ісус жив на землі, Він сказав: «Мої учні розкажуть Добру Звістку про Боже Царство людям у всьому світі, і після цього прийде кінець».

Багато народів й досі не чули про Ісуса і тому, перш ніж повернутися на небеса, Ісус наказав Своїм учням розповідати Добру Звістку людям, які ніколи її не чули. Він сказав: «Ідіть і допомагайте людям з усіх народів ставати Моїми учнями!» Також Він сказав: «Поля визріли для жнив. Жнив багато, а працівників мало. Тому просіть Бога, щоб Він вислав працівників на ці жнива». Це означає, що має бути більше учнів, які розповідають Добру Звістку.

Ще Ісус сказав: «Слуга не більше, ніж його господар. Цей світ ненавидить Мене. Люди будуть ненавидіти вас, мучити і вбивати через Мене. І хоча в цьому світі ви будете страждати, залишайтеся сильними, адже Я переміг сатану, який править цим світом! Якщо ви залишитеся вірними Мені до кінця, то Бог спасе вас!»

Ісус розповів історію Своїм учням, щоб пояснити, що станеться з людьми, коли настане кінець цьому світу. Він сказав: «Одна людина посадила у себе на полі добре насіння. Поки вона спала, прийшов ворог і посіяв серед пшениці бур’яни та втік.

Коли рослини проросли, слуги тієї людини запитали його: “Пане, ти посадив на цьому полі добре насіння. То звідки на ньому бур’яни?” Господар відповів: “Це зробив один із моїх ворогів”.

Працівники запитали господаря: “Може нам вирвати ці бур’яни?” Господар відповів: “Ні. Коли ви будете виривати бур’яни, ви можете вирвати пшеницю. Зачекайте до жнив, і тоді ви зможете зібрати бур’яни в купу і спалити їх. А пшеницю зберете в моє сховище для зерна”».

Учні не зрозуміли значення цієї історії та попросили Ісуса пояснити їм її. Ісус сказав: «Людина, яка посадила добре насіння, — це Месія. Поле це світ. Добре насіння – це люди Божого Царства.

Бур’яни це є люди, які належать сатані. Ворог людини, який посіяв бур’яни, — це диявол. Жнива символізують кінець світу, а працівники – Божих ангелів.

Коли цьому світу прийде кінець, ангели зберуть разом усіх людей, які належать дияволу, і кинуть їх у палаючий вогонь. Там буде плач та скрегіт зубів від жахливих страждань грішників. А праведні люди, які йшли за Ісусом, будуть сіяти, як сонце, у Царстві Бога, свого Отця».

Ісус обіцяв, що Він повернеться на землю перед кінцем світу. Він прийде так само, як і пішов: Він матиме фізичне тіло, і Він прийде з неба на хмарах. У момент повернення Ісуса всі віруючі в Нього, які вже померли, воскреснуть із мертвих і зустрінуться з Ним на небі.

Ті віруючі, які ще житимуть у цьому світі, піднімуться в небо і приєднаються до інших віруючих, які воскресли з мертвих. Вони всі разом будуть там з Ісусом. Після цього Ісус назавжди житиме зі своїм народом. Вони матимуть повний спокій назавжди, бо з ними буде Ісус.

Ісус обіцяв дати вінець кожній людині, яка повірила в Нього. Такі люди вічно будуть правити з Богом над усім, що існує. Вони будуть жити у повному спокої.

Але Бог буде судити кожного, хто не повірить у Ісуса. Він кине їх до озера вогню. Там вони будуть ридати і скреготати зубами. Їх страждання будуть вічними. Вогонь, який ніколи не згасне, буде постійно палити їх, і черви ніколи не перестануть їх їсти.

Коли Ісус повернеться, Він повністю знищить сатану та його царство. Ісус кине сатану у вогняне озеро. Диявол буде вічно горіти там разом з тими, хто слухався його, а не Бога.

Оскільки Адам і Єва не послухалися Бога і принесли гріх у цей світ, Бог прокляв Землю, і колись їй прийде кінець. Але настане час, коли Бог створить нове небо та нову Землю.

Ісус та Його народ житимуть на новій Землі, і Він буде вічно правити всім. Ісус зітре всі сльози з очей людей. Ніхто більше не буде плакати, страждати чи сумувати. Вони не будуть хворіти та вмирати. Зла вже не буде. Ісус буде правити Своїм Царством справедливо та мирно. І Він назавжди залишиться зі Своїм народом.

Información relacionada

Palabras de Vida - GRN tiene mensajes audios en miles de idiomas que contienen mensajes basados en la Biblia acerca de la salvación y la vida cristiana.

Descargas gratis - Aquí puede encontrar los guiones principales de GRN en varios idiomas y también imágenes y otros materiales relacionados. Todos están disponibles para descargar.

Librería de audio de GRN - Material evangelistico y de enseñanza adecuado a las necesidades y a la cultura en variedad de stilos y formatos

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?