unfoldingWord 33 - Розповідь про хлібороба

unfoldingWord 33 - Розповідь про хлібороба

Esquema: Matthew 13:1-23; Mark 4:1-20; Luke 8:4-15  

Número de guión: 1233

Idioma: Ukrainian

Audiencia: General

Tipo: Bible Stories & Teac

Propósito: Evangelism; Teaching

Citación Biblica: Paraphrase

Estado: Approved

Los guiones son pautas básicas para la traducción y grabación a otros idiomas. Deben adaptarse según sea necesario para que sean comprendidas y relevantes para cada cultura e idioma diferentes. Algunos términos y conceptos utilizados pueden necesitar más explicación o incluso ser reemplazados o omitidos por completo.

Guión de texto

Одного разу Ісус був на березі озера. Він навчав величезний натовп. Послухати Ісуса прийшло дуже багато людей, і тому Він зайшов у човен, що був на воді, щоб трохи відплисти і Його було краще видно і чути. Він сів у човен і почав навчати людей.

Ісус розповів людям, які Його слухали, таку історію: «Один землероб вийшов сіяти зерно. Коли він розкидав насіння, частина насіння випадково впала на дорогу. Прилетіли птахи і з’їли це насіння.

Інші зерна впали на кам’янисту землю, де було мало ґрунту. Насіння на кам’янистій землі швидко проросло, але їх коріння не мало змоги вкорінитися. Коли зійшло сонце і стало спекотно, паростки засохли та загинули.

Були також зерна, які впали серед кущів з колючками. Це насіння почало проростати, але колючки заглушили його. Тому рослини, що виросли серед колючок, не дали жодного зерна.

Було і таке насіння, яке впало на добрий ґрунт. Воно виросло і вродило в 30, 60 і навіть у 100 разів більше насіння, чим було посіяно. Хто хоче слідувати за Богом, хай зверне увагу на те, що Я кажу!»

Учні не зрозуміли цієї історії, але Ісус пояснив її сенс, коли вони залишилися з ним наодинці. «Насіння — це Боже Слово. Дорога — це людина, яка чує слово Боже, але не розуміє його. І диявол викрадає у нього Слово, щоб людина не повірила та не спаслася.

Кам’яниста земля — це людина, яка чує Боже слово і з радістю приймає його. Але коли має життєві труднощі або коли інші люди змушують його страждати, то він відходить від Бога і вже не довіряє Йому.

Земля з колючками — це людина, яка чує Боже Слово. Але вона починає турбуватися про різні речі, намагається заробити більше грошей та придбати багато речей. А потім через деякий час вона вже не здатна любити Бога. І те, чого вона навчилася з Божого Слова, вже не допомагає їй догоджати Богу. Така людина подібна до пшеничного стебла без насіння.

Але насіння в хорошому ґрунті подібне до людини, яка чує Боже Слово, вірить йому і завдяки цьому приносить плід».

Información relacionada

Palabras de Vida - GRN tiene mensajes audios en miles de idiomas que contienen mensajes basados en la Biblia acerca de la salvación y la vida cristiana.

Descargas gratis - Aquí puede encontrar los guiones principales de GRN en varios idiomas y también imágenes y otros materiales relacionados. Todos están disponibles para descargar.

Librería de audio de GRN - Material evangelistico y de enseñanza adecuado a las necesidades y a la cultura en variedad de stilos y formatos

Choosing the audio or video format to download - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons