unfoldingWord 30 - Ісус нагодував пʼять тисяч людей

unfoldingWord 30 - Ісус нагодував пʼять тисяч людей

Esquema: Matthew 14:13-21; Mark 6:31-44; Luke 9:10-17; John 6:5-15

Número de guión: 1230

Idioma: Ukrainian

Audiencia: General

Tipo: Bible Stories & Teac

Propósito: Evangelism; Teaching

Citación Biblica: Paraphrase

Estado: Approved

Los guiones son pautas básicas para la traducción y grabación a otros idiomas. Deben adaptarse según sea necesario para que sean comprendidas y relevantes para cada cultura e idioma diferentes. Algunos términos y conceptos utilizados pueden necesitar más explicación o incluso ser reemplazados o omitidos por completo.

Guión de texto

Ісус послав Своїх апостолів у різні селища, щоб вони проповідували та навчали людей про Боже Царство. Коли учні повернулися туди, де був Ісус, вони розповіли Йому про все, що зробили. Ісус запропонував їм вирушити з Ним у тихе місце за озером, щоб трохи відпочити. Вони сіли в човен і вирушили на інший берег.

Натовп бачив, як Ісус та Його учні попливли на човні. Ці люди побігли вздовж озера, щоб дістатися іншого берега раніше за Ісуса. Тому коли Ісус і Його учні припливли, на них вже чекав величезний натовп людей.

У цьому натовпі було понад 5 000 чоловіків, крім жінок і дітей. Ісус відчув велике співчуття до цих людей. Для Ісуса вони були, як вівці, які не мали пастуха. Тому Він багато їх навчав і зціляв тих, хто був хворий.

Увечері учні сказали Ісусу: «Вже пізно. Відпусти людей, щоб вони мали змогу піти до найближчих селищ і купити собі якоїсь їжі».

Але Ісус сказав учням: «Ви дайте їм їжу!» Учні у відповідь запитали: «Як ми можемо це зробити? У нас лише п’ять хлібин та дві маленькі рибки».

Тоді Ісус наказав Своїм учням сказати людям, щоб вони сіли на траву групами по 50 людей.

Після цього Ісус взяв п’ять хлібин і дві риби, подивився на небо і подякував Богу за їжу.

Потім Ісус поділив на шматки хліб і рибу та дав Своїм учням, щоб вони роздали між людьми. Учні роздавали їжу, і вона не зменшувалася в кількості! Її вистачило на всіх людей, так що всі вони наїлися досхочу, але їжа все ще залишалася.

Після цього учні зібрали залишки їжі і наповнили нею 12 кошиків. Ця їжа з’явилася з п’яти хлібин і двох риб і це було диво!

Información relacionada

Palabras de Vida - GRN tiene mensajes audios en miles de idiomas que contienen mensajes basados en la Biblia acerca de la salvación y la vida cristiana.

Descargas gratis - Aquí puede encontrar los guiones principales de GRN en varios idiomas y también imágenes y otros materiales relacionados. Todos están disponibles para descargar.

Librería de audio de GRN - Material evangelistico y de enseñanza adecuado a las necesidades y a la cultura en variedad de stilos y formatos

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?