unfoldingWord 21 - Бог обіцяє Месію

unfoldingWord 21 - Бог обіцяє Месію

Número de guión: 1221

Idioma: Ukrainian

Audiencia: General

Tipo: Bible Stories & Teac

Propósito: Evangelism; Teaching

Citación Biblica: Paraphrase

Estado: Approved

Los guiones son pautas básicas para la traducción y grabación a otros idiomas. Deben adaptarse según sea necesario para que sean comprendidas y relevantes para cada cultura e idioma diferentes. Algunos términos y conceptos utilizados pueden necesitar más explicación o incluso ser reemplazados o omitidos por completo.

Guión de texto

Коли Бог створював світ, Він вже знав, що в майбутньому Він пошле Месію. Бог обіцяв це Адаму та Єві. Він сказав, що від Єви народиться нащадок, який розтрощить голову змія. Тим змієм був сатана. Він з’явився у саду та обдурив Єву. І коли Бог говорив про те, що нащадок Єви розтрощить голову змія, то Він мав на увазі, що Месія, Який прийде в майбутньому, завдасть цілковитої поразки сатані.

Бог обіцяв Аврааму, що через його нащадка благословляться всі народи світу. Бог виконає це благословіння, коли в майбутньому пошле Месію, Який спасе від гріха багатьох людей з усіх народів світу.

Бог обіцяв Мойсею, що в майбутньому Він пошле іншого пророка подібного до Мойсея. Так Бог вкотре обіцяв послати Месію.

Також Бог обіцяв царю Давиду, що один з його нащадків буде Месією. Бог сказав, що цей Нащадок буде Царем і буде вічно правити Божим народом.

Пророку Єремії Бог сказав, що укладе Новий Завіт з людьми. На відміну від Старого Завіту, який Бог уклав з Ізраїлем на горі Сінай, у Новому Завіті люди зможуть особисто знати Бога. Бог сказав, що Він вкладе Свої закони в людей та запише ці закони на їх серцях. Кожна така людина буде любити Бога і бажати дотримуватися Його законів. Він буде їх Богом, а вони будуть Його народом, бо Бог простить гріхи людей і більше не звертатиме увагу на їх гріхи. Цей Новий Завіт із людьми укладе Месія.

Також Божі пророки говорили, що майбутній Месія буде Пророком, Священиком і Царем. Пророк — це людина, яка чує слова Бога і передає їх народу. Обіцяний Богом Месія буде досконалим пророком. Він досконало чутиме Божі слова, розумітиме їх і навчатиме людей.

Ізраїльські священики молилися Богу за народ та приносили жертви Богу від імені народу. Ці жертви приносили, щоб відвести Божу кару за гріхи людей. Люди приводили до священиків тварин без вад, а священики приносили їх у жертву Богу. Месія мав стати досконалим первосвящеником, який віддає Себе в досконалу жертву Богу. Це означає, що Месія буде без гріха і віддасть Себе в жертву, після якої жодні інші жертви за гріхи вже не будуть потрібні.

Кожен народ мав своїх царів і вождів. Вони не завжди слухалися Бога і припускалися помилок. І якщо Давид правив лише ізраїльтянами, то Месія, нащадок Давида, буде правити всім світом. Його правління буде справедливим, мудрим та вічним!

Божі пророки також розповідали, яким буде Месія. Так, пророк Малахія сказав, що перед приходом Месії прийде пророк Ілля і його служіння буде особливо важливим. Пророк Ісая писав, що Месію народить незаймана дівчина. А пророк Міхей говорив, що Месія народиться в місті Віфлієм.

Пророк Ісая сказав, що Месія буде жити в Галілеї. Він буде втішати засмучених людей і давати полоненим свободу. Месія також буде зцілювати хворих людей, навіть тих, які не можуть чути, бачити, говорити чи ходити.

Також пророк Ісая говорив, що Месію будуть ненавидіти безпідставно і відмовляться його приймати. Пророки передбачували, що Месію зрадить близька людина. А пророк Захарія сказав, що ця людина отримає за зраду 30 срібних монет. Також деякі пророки говорили, що люди вб’ють Месію і вбивці кидатимуть жереб кому дістанеться його одяг.

Пророки розповідали і про те, як Месія помре. Ісая пророкував, що люди будуть плювати в Нього, висміювати і побивати. Вони простромлять списом Месію, і Він помре у страшних муках і стражданнях, хоча не зробив жодного зла.

Пророки також говорили, що Месія буде людиною без гріха. Він буде досконалою людиною. Але Месія помре, бо Бог покарає Його за гріхи всіх людей. Його смерть принесе мир між Богом та людьми. Тому за Божим задумом Месія мав померти.

Пророки також говорили про те, що Бог воскресить Месію з мертвих. Це підтверджує, що смерть і воскресіння Ісуса, це ім’я при народженні дадуть Месії, були частиною Божого задуму для укладання Нового Завіту. Так Бог задумав спасти людей, які згрішили проти Нього.

Бог показував пророкам багато істин про Месію, але ніхто з них не застав Месію за свого життя. Після останнього пророцтва про Нього минуло понад 400 років, і в час, який встановив Бог, Він послав у світ Месію.

Información relacionada

Palabras de Vida - GRN tiene mensajes audios en miles de idiomas que contienen mensajes basados en la Biblia acerca de la salvación y la vida cristiana.

Descargas gratis - Aquí puede encontrar los guiones principales de GRN en varios idiomas y también imágenes y otros materiales relacionados. Todos están disponibles para descargar.

Librería de audio de GRN - Material evangelistico y de enseñanza adecuado a las necesidades y a la cultura en variedad de stilos y formatos

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?