unfoldingWord 44 - Петро та Іоанн зцілюють кульгаву людину

unfoldingWord 44 - Петро та Іоанн зцілюють кульгаву людину

Outline: Acts 3-4:22

Script Number: 1244

Language: Ukrainian

Audience: General

Genre: Bible Stories & Teac

Purpose: Evangelism; Teaching

Bible Quotation: Paraphrase

Status: Approved

Scripts are basic guidelines for translation and recording into other languages. They should be adapted as necessary to make them understandable and relevant for each different culture and language. Some terms and concepts used may need more explanation or even be replaced or omitted completely.

Script Text

Якось Петро та Іван пішли до Храму. Біля воріт Храму сидів кульгавий чоловік та жебракував.

Петро подивився на кульгавого і сказав: «У мене немає грошей, щоб дати тобі. Але я дам тобі те, що маю. В ім’я Ісуса, встань і ходи!»

Тієї ж миті Бог зцілив кульгавого. Чоловік почав ходити, стрибати та прославляти Бога. Люди ж у дворі Храму були дуже здивовані.

Швидко зібрався натовп людей, які хотіли побачити людину, яку було зцілено. Петро сказав: «Не дивуйтеся, що ця людина здорова. Це не ми зцілили його нашою силою чи праведністю. Але Сам Ісус зцілив його Своєю силою, бо ми віримо в Нього.

Це ви вимагали від римського правителя вбити Ісуса. Ви вбили Того, Хто всім дає життя. Але Бог воскресив Його з мертвих. Ви не розуміли, що робили, але коли ви це робили, то виповнялося те, що говорили пророки. Вони сказали, що Месія постраждає і помре. І Бог зробив так, щоб все це сталося. Тож тепер покайтеся і зверніться до Бога, щоб Він омив ваші гріхи».

Коли священики та начальник храмової варти почули Петра та Івана то дуже розлютилися. Тож вони заарештували апостолів і посадили до в’язниці. Але багато людей повірили в Слово Боже, яке говорив Петро. Число тих, хто повірив в Ісуса в той день зросло до 5000.

Наступного дня зібралися первосвященики, вчителі Закону та старійшини. До них привели Петра та Івана, а також людину, яка була кульгавою. Вони запитали Петра та Івана: «Якою силою ви зцілили цю кульгаву людину?»

Петро відповів їм: «Людина, яка стоїть перед вами, була зцілена силою Месії Ісуса. Ви розіп’яли Ісуса, але Бог знову Його воскресив! Ви відкинули Його, але немає іншого шляху спастися, як тільки через Ісуса!»

Всі присутні були вражені тим, як впевнено говорили Петро та Іван. Вони бачили, що перед ними були прості неосвічені люди, але потім згадали, що бачили їх з Ісусом. Тоді священики та старійшини сказали Петру та Івану: «Ми вас покараємо, якщо ви продовжите говорити людям про ту Людину, ім’я якої Ісус». З цією погрозою вони відпустили Петра та Івана.

Related information

Words of Life - Audio gospel messages in thousands of languages containing Bible based messages about salvation and Christian living.

Free downloads - Here you can find all the main GRN message scripts in several languages, plus pictures and other related materials, available for download.

The GRN Audio Library - Evangelistic and basic Bible teaching material appropriate to the people's need and culture in a variety of styles and formats.

Choosing the audio or video format to download - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons