unfoldingWord 41 - Бог воскресив Ісуса з мертвих

unfoldingWord 41 - Бог воскресив Ісуса з мертвих

Outline: Matthew 27:62-28:15; Mark 16:1-11; Luke 24:1-12; John 20:1-18

Script Number: 1241

Language: Ukrainian

Audience: General

Genre: Bible Stories & Teac

Purpose: Evangelism; Teaching

Bible Quotation: Paraphrase

Status: Approved

Scripts are basic guidelines for translation and recording into other languages. They should be adapted as necessary to make them understandable and relevant for each different culture and language. Some terms and concepts used may need more explanation or even be replaced or omitted completely.

Script Text

Після того як воїни розіп’яли Ісуса, первосвященики і фарисеї прийшли до Пилата і сказали йому: «Цей брехун, ще за життя, стверджував, що через три дні Він воскресне з мертвих. Накажи поставити охорону біля гробниці на три дні, щоб Його учні не викрали тіло і не сказали народу, що Він воскрес із мертвих».

Пилат сказав: «Якщо ви вважаєте за потрібне, візьміть вартових і охороняйте гробницю». Вони пішли та запечатали камінь біля входу в гробницю і поставили там вартових, щоб ніхто не зміг викрасти Тіло Ісуса.

Наступного дня після смерті Ісуса настала субота. Цього дня заборонялося працювати і робити будь-які справи, тому учні Ісуса не пішли до Його гробниці. А наступного дня після суботи, рано-вранці, декілька жінок вирішили піти до печери, де було поховано Ісуса. Вони приготували для Його тіла запашні мазі та ароматні олії.

Не встигли жінки дійти до гробниці, як почався сильний землетрус. У цей момент з неба спустився ангел. Він відкотив камінь, що закривав вхід у гробницю, і сів на нього. Ангел сяяв яскраво, як блискавка. Вартові біля гробниці побачили його, злякалися і впали на землю, мов мертві.

А як жінки прийшли до гробниці, то вони теж побачили Ангела. Та він сказав їм: «Не бійтеся! Я знаю, що ви шукаєте Ісуса, однак Його тут немає. Він воскрес із мертвих, як і казав! Подивіться у гробницю і побачите самі». Жінки зазирнули в гробницю та побачили місце, де лежав Ісус. Його тіла там не було!

Ангел сказав жінкам: «Ідіть і розкажіть Його учням: “Ісус воскрес із мертвих, і Він зустріне вас у Галілеї”».

Жінки дуже здивувалися та зраділи. Вони побігли до учнів Ісуса, щоб розповісти їм цю добру новину.

Коли жінки ще йшли дорогою, перед ними зненацька з’явився Ісус. Вони впали перед Ним на землю і обійняли Його ноги. Ісус сказав: «Не бійтеся. Ідіть і скажіть Моїм учням, щоб вони йшли до Галілеї. Там вони побачать Мене».

Related information

Words of Life - Audio gospel messages in thousands of languages containing Bible based messages about salvation and Christian living.

Free downloads - Here you can find all the main GRN message scripts in several languages, plus pictures and other related materials, available for download.

The GRN Audio Library - Evangelistic and basic Bible teaching material appropriate to the people's need and culture in a variety of styles and formats.

Choosing the audio or video format to download - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons