unfoldingWord 36 - Преображення

unfoldingWord 36 - Преображення

Outline: Matthew 17:1-9; Mark 9:2-8; Luke 9:28-36

Script Number: 1236

Language: Ukrainian

Audience: General

Genre: Bible Stories & Teac

Purpose: Evangelism; Teaching

Bible Quotation: Paraphrase

Status: Approved

Scripts are basic guidelines for translation and recording into other languages. They should be adapted as necessary to make them understandable and relevant for each different culture and language. Some terms and concepts used may need more explanation or even be replaced or omitted completely.

Script Text

Якось Ісус пішов на високу гору, щоб помолитися. Він узяв із Собою трьох Своїх учнів: Петра, Якова та Івана, який був учнем Ісуса, а не той Іван, який хрестив Ісуса.

Коли на горі Ісус молився, Його обличчя стало яскравим, як сонце. Його одяг став білим як сніг, таким білим, як жодна людина на землі не в змозі зробити білим.

І раптом з’явилися Мойсей та пророк Ілля, які жили на землі сотні років тому. Вони з’явилися на горі і говорили з Ісусом про Його смерть і про те, що Він має невдовзі померти в Єрусалимі.

Коли Мойсей та Ілля розмовляли з Ісусом, Петро сказав Ісусу: «Нам тут дуже добре! Давайте зробимо три намети: один – для Тебе, один – для Мойсея і один – для Іллі». Через страх Петро сам не розумів, що казав.

Як Петро все ще говорив, ось на них опустилася сяюча хмара і оточила їх. Із хмари пролунав голос: «Це Син Мій Улюблений! Я задоволений Ним. Слухайте Його». Троє учнів сильно злякалися і впали долілиць на землю.

Тоді Ісус підійшов, доторкнувся до них і сказав: «Не бійтеся! Встаньте!» Вони подивилися навколо, але не побачили нікого крім Ісуса.

Після цього Ісус із трьома учнями спустився з гори. Він сказав їм: «Нікому не розповідайте про те, що тут сталося. Незабаром Я помру, а потім повернуся до життя. Після цього ви зможете розповісти про це людям».

Related information

Words of Life - Audio gospel messages in thousands of languages containing Bible based messages about salvation and Christian living.

Free downloads - Here you can find all the main GRN message scripts in several languages, plus pictures and other related materials, available for download.

The GRN Audio Library - Evangelistic and basic Bible teaching material appropriate to the people's need and culture in a variety of styles and formats.

Choosing the audio or video format to download - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons